KONKURSY KURATORYJNE 2012/2013

Uczniowie Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Lisiej Górze co roku biorą udział w licznych konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty w Krakowie oraz szkoły z powiatu tarnowskiego. I tym razem nasza szkoła może poszczycić się licznymi sukcesami edukacyjnymi.  Zakończył się ostatni etap konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Finalistkami zostały następujące uczennice:

Karolina Jasnosz kl.III b - historia - opiekun dydaktyczny - p. mgr Hubert Żak

Katarzyna Klimek kl.IIIB - biologia - opiekun dydaktyczny - p. mgr Marzena Bargieł

Tytuł LAUREATA zdobyła Katarzyna Klimek kl.III b - geografia - opiekun dydaktyczny - p. mgr Lucyna Śliwieńska

Tytuł LAUREATA konkursu matematycznego organizowanego przez VI LO w Tarnowie zdobył Michał Kozioł kl. IIIc- opiekun dydaktyczny – p. mgr Anna Motyka

Kasi Klimek w ramach projektu pn. "Małopolski program dla uczniów szczególnie uzdolnionych" zostało przyznane stypendium naukowe.

Uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.